جنبش فکری هنری سنما انقلاب

در این مراسم که فردا سه شنبه 10 اسفند از ساعت 16 در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می‌شود قرار است علاوه بر خانواده مرحوم ملاقلی پور، سینماگران، منتقدان سینما، اهالی هنر و دوستان مرحوم ملاقلی پور نیز در جلسه حاضر شوند.

برگزاری یاد و پاسداشت «رسول ملاقلی‌پور» در سازمان اوج
سومین نشست «اوج هنر» همزمان با دهمین سالگرد فوت رسول ملاقلی‌پور، به پاسداشت یک عمر تلاش سینمایی این کارگردان فقید سینما اختصاص دارد.

سومین نشست «اوج هنر» همزمان با دهمین سالگرد فوت رسول ملاقلی پور، به پاسداشت یک عمر تلاش سینمایی این کارگردان فقید سینما اختصاص دارد.

در این مراسم که فردا سه شنبه 10 اسفند از ساعت 16 در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می‌شود قرار است علاوه بر خانواده مرحوم ملاقلی پور، سینماگران، منتقدان سینما، اهالی هنر و دوستان مرحوم ملاقلی پور نیز در جلسه حاضر شوند. هم چنین فیلم کوتاهی درباره ملاقلی پور به کارگردانی پوریا آذربایجانی در این مراسم برای نخستین بار به نمایش در خواهد آمد.
 
برگزاری یاد و پاسداشت «رسول ملاقلی‌پور» در سازمان اوج 
 

ابراهیم حاتمی‌کیا، احمدرضا درویش، منوچهر محمدی، جعفر دهقان، علی شاه‌حاتمی، طهماسب صلح‌جو، رضا درستکار، انسیه شاه‌حسینی، فریبا کوثری، آریا عظیمی‌نژاد، عزیز‌الله حمیدنژاد، مهران ملکوتی، آنا نعمتی، مسعود کرامتی، سیامک انصاری، اتابک نادری، رویا تیموریان، شاهین باباپور، محمدرضا شرف‌الدین، دانش اقباشاوی، سعید مستغاثی، حبیب دهقان‌نسب، مهدی سجاده‌چی، احمد نجفی، علیرضا رئیسیان، جمال شورجه، مرتضی سرهنگی، پوریا آذربایجانی و... از جمله چهره هایی هستند که قرار است در سومین «اوج هنر» حضور یابند.

در این مراسم در پیش از این آیین پاسداشت از هنرمندان انقلاب اسلامی با عنوان «اوج هنر»  به پاسداشت گلعلی بابایی و هدایت الله بهبودی اختصاص یافته بود.


نقل مطالب پایگاه سینما انقلاب، بدون ذکر منبع غیرمجاز است.

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی پیرامون این مطلب به ثبت نرسیده است.