جنبش فکری هنری سنما انقلاب

این فیلم به دلیل مشکلات فنی که کارگردان فیلم نیز این موضوع را تصدیق کرد از جدول نمایش فیلم های جشنواره حذف شده و در سانس های از پیش تعیین شده برای فیلم «یتیم خانه ایران» یک فیلم دیگر جایگزین و نمایش داده می شود.

«یتیم خانه ایران» یتیم شد...

به گزارش سینما انقلاب، محمدرضا فرجی درباره سانس های فوق العاده ای که روز دوشنبه ۱۹ بهمن برای فیلم های حاضر در بخش های مختلف جشنواره قطعی شده است، اظهار کرد: فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ساعت ۲۴ در پردیس سینمایی کوروش سانس فوق العاده دارد. همچنین فیلم سینمایی «ابد و یک روز» ساخته سعید روستایی ساعت ۲۴ امشب در پردیس سینمایی سینمایی آزادی در سانس فوق العاده نمایش داده می شود.

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر درباره لغو نمایش فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» خاطرنشان کرد: این فیلم به دلیل مشکلات فنی که کارگردان فیلم نیز این موضوع را تصدیق کرد از جدول نمایش فیلم های جشنواره حذف شده و در سانس های از پیش تعیین شده برای فیلم «یتیم خانه ایران» یک فیلم دیگر جایگزین و نمایش داده می شود.

«یتیم خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی است که قرار بود در بخش خارج از مسابقه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شود اما با مشکل فنی روبرو شده و نمایش این فیلم شب گذشته در برج میلاد به دلیل همین مشکلات لغو شد.نقل مطالب پایگاه سینما انقلاب، بدون ذکر منبع غیرمجاز است.

دیدگاه ها

هیچ دیدگاهی پیرامون این مطلب به ثبت نرسیده است.